+421 34/552 28 65 autocom@www.autocom-no.sk

Menu
Servis

Firma AutoCom s.r.o. je spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na automobilovom trhu od roku 1991. Našou hlavnou činnosťou je predaj a servis nákladnej, stavebnej a lesnej techniky, poskytovanie kompletných služieb týkajúcich sa nákladných automobilov v rôznych prevedeniach.V oblasti lesnej techniky a prepravy dreva ponúkame použité prívesy na drevo, klanicové nadstavby, oplene, hydraulické ruky a drapáky. Vykonávame zmluvnú montáž a servis nových hydraulických rúk rôznych značiek. Základom dobrých vzťahov s našimi zákazníkmi je poskytovanie poradenstva pri kúpe techniky.


Servis nákladnej, stavebnej a lesnej techniky

Ku každej oprave pristupujeme individuálne s ohľadom na požiadavky a špecifikácie zákazníka. V rámci opráv nákladných vozidiel vykonávame nasledovné činnosti:

-komplexná diagnostika systémov
-opravy vzduchového a brzdového systému
-opravy elektrickej inštalácie
-opravy štartérov a alternátorov – výmenným systémom
-opravy motorov, prevodoviek, diferenciálov.
-ostatné opravy a servisné činnosti

 

This slideshow requires JavaScript.

-Opravy a montáž hydraulických rúk a drapákov

Vykonávame opravy (bežné i generálne), ako aj samotnú montáž hydraulických rúk (HR) rôznych typov – podľa požiadaviek zákazníka. Montáž vykonávame na základe platného štátneho povolenia. Taktiež ponúkame predaj a opravu rotátorov INDEXATOR, hydraulických drapákov.

13

Zámočnícke práce

Našou prvoradou úlohou je neustále zvyšovanie efektivity a produktivity servisných prác.Disponujeme vybavenou zámočníckou dielňou, prostredníctvom ktorej zabezpečujeme tieto služby:

-rezanie plazmou, strihanie
-sústruženie, frézovanie a vŕtanie
-zváranie a opracovanie

Oprava hydraulických vaľcov

Ponúkame opravu hydraulických vaľcov.
Výmena nových tesnení.
Zváranie prasknutých častí.